Trener Jogi i CEO

Nazywam się Joanna Zdrodowska

I z jogą zetknęłam się już w 1991, ale potrzebowałam wielu lat, kłopotów ze zdrowiem, zmagań ze stresem, by zrozumieć jak wartościowa jest ta praktyka.
Gdy ciało odmawiało posłuszeństwa, było nadto spięte lub obolałe, pomagałam sobie pozycjami jogi i pranayamą ( techniką oddychania). Dość szybko odczuwałam poprawę i zaniedbywałam regularną praktykę. Dopiero po kilku latach rozpoczęłam swoją podróż „jogową drogą”. Zaczęłam systematycznie praktykować, uczestniczyć w różnych warsztatach i konwencjach jogi. Tej wiedzy ciągle było mi mało, postanowiłam więc zapisać się do dwuletniej szkoły Om Joga Classic School. Poznałam tam teorię jogi, otrzymałam wiedzę z anatomii, fizjologii i podstaw żywienia i oczywiście dużo praktyki. Obowiązkowe były również zajęcia z metodyki nauczania. Uczestniczyłam w nich, lecz jeszcze wtedy nie myślałam o tym, że będę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem 😊 Nauczanie przyszło w sposób naturalny. Początkowo moimi „uczniami” byli znajomi i rodzina. Z czasem to grono zaczęło się powiększać. I tak od 10 lat mam wielką przyjemność obserwować w jaki sposób joga wpływa na moich uczniów. Ciebie też zapraszam w tę „jogową podróż”, by pobudzić Twoją energię, utrzymać witalność i odnaleźć wewnętrzną harmonię 😊
KRÓTKO O NAS

Istniejemy na rynku
już ponad 10 lat.

I każdego dnia chcemy dzielić się naszą pasją z nowymi osobami i każdego dnia odczuwamy radość z możliwości przekazywania tysiącletnich wskazówek od prawidłowego oddychania po najlepszą metodę ćwiczeń kręgosłupa.

0
Klientów

Lat

Doświadczenia

100%

Satysfakcji

i zadowolenia

Dołącz do naszego grona już 600 zadowolonych klientów


Broniewskiego 4

Nowa sala
W. Broniewskiego 4

NASZE POMOC

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami

Wyślij nam maila na :  joannazdrod@poczta.onet.pl
LOKALIZACJA
Mieścimy się na ul. W.Broniewskiego 4, 15-746 Białystok
Klub „Metafora”
Wyślij nam maila