Na ratunek plecom

Joga Kręgosłupa

O naszych zajęciach

Zajęcia ukierunkowane na profilaktykę i terapię schorzeń kręgosłupa, mające na celu likwidację uciążliwych bólów pleców
Doskonałe dla osób potrzebujących odnowy kręgosłupa oraz dla tych, którzy chcą zadbać o kondycję pleców po siedzącym dniu pracy. Podczas zajęć stosowane są asany odpowiednio dobrane do pracy z kręgosłupem i resztą ciała. Są to zajęcia, które uelastycznią twój kręgosłup, wzmocnią mięśnie nadmiernie rozluźnione i rozciągną mięśnie przykurczone, czyli przywrócą równowagę napięć mięśniowych. Większość ćwiczeń wykonujemy w pozycji leżącej, więc są odpowiednie nawet dla osób o bardzo słabej kondycji fizycznej. Lekcja zakończona relaksem.

Szczegóły

Czas na relaks

Joga Łagodna

O naszych zajęciach

Zajęcia przeznaczone dla osób początkujących
oraz tych, które chcą utrzymać dobrą formę, zrelaksować się, a są w trochę słabszej kondycji fizycznej (niedyspozycje, przemęczenie, osłabienie). Wykonujemy podstawowe asany, ale trwamy w nich krócej. Zajęcia kończą się relaksem.

Szczegóły

Praktyka i rozwój

Joga Ogólna

O naszych zajęciach

Zajęcia przeznaczone dla osób, które regularnie praktykują jogę, znają podstawowe asany i chcą udoskonalić ich technikę.

Szczegóły

NEWSY I WIADOMOŚCI

Najnowsze newsy ze świata jogi

Zobacz nasz artykuły i przeczytaj także o najnowszych trendach w świecie jogi. P jogi. Zobacz także artykuły i opinie napisane przez naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby kompendium wiedzy budowanej przez nas promowało wiedzę o jodzę i poszerzało popularność tej niesamowitej dyscypliny, zapraszamy do dzielenia się waszymi opiniami pomysłami, artykułami i osiągnięciami, bo joga to przede wszystkim prężna, interesująca i akceptująca społeczność. 

NASZE POMOC

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami

Wyślij nam maila na :  joannazdrod@poczta.onet.pl
LOKALIZACJA
Mieścimy się na ul. W. Broniewskiego 4, 15-840 Białystok
Klub „Metafora”
Wyślij nam maila